J Serisi Seyyar Dizel Vidalı Kompresör

Yüksek Kalite, Kusursuz Tasarım…

J Serisi Seyyar Dizel Vidalı Hava Kompresörlerimiz İnşaat, Maden, Sondaj gibi çalışma alanları geniş sahalı ve sabit olmayan sektörlerin hizmetine sunulmuştur.

Seyyar Dizel J Serisi Kompresörlerimiz jeneratör entegreli tasarımımız olup zorlu çalışma koşullarında kompresörle aynı anda veya bağımsız olarak çalışabilmektedir. Çalışma sahanızda hem basınçlı hava sahanızı karşıladığınız gibi hemde aydınlatma gibi düşük kw’lı elektrik ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu özel tasarımlarımız hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Her noktasına kolayca ulaşılabilinen, rahat bakım olanağı sağlayan kasa tasarımıyla 2.2m³/dak.’lık serbest hava veriminden, 30.07 m³/dak.’ya kadar üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz, seyyar dizel vidalı hava kompresörleri, istenildiği taktirde farklı basınç ve debi’deki basınçlı hava ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

  • FİYAT TALEBİ
Ürün (*) : Bizimle doğrudan iletişime geçmek için bu formu doldurarak bize başvurabilirsiniz. Satış hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.
İsim (*) :
Firma (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Konu :  
Mesaj (*) :
tel : (212) 509 93 93
mail :

 

   
Maksimum 255 karakter
 
     
       

(İletişim bilgileriniz  hiçbir şekilde  Yiğitsan Kompresör tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)